logo Instagram Facebook

NOVÉ

3 televizní seriály o osobách s problémy a co vás mohou učit

Téměř žádná fikce - a pokud se zdá, je těžké říci, zda je to práce neznámých sil, plod zapáleného vědomí hrdiny nebo metafor režiséra. Pouze každodenní události objasňují, kolik problémů mohou lidé přinést k druhým a k sobě. Pokud se situace zní známá, v těchto seriálech najdete poměrně poučné.

1. Kidding

Až donedávna byla jedním z hlavních sarkastických tvrzení o televizním vysílání amerických dětí obraz Clowna Krustyho, u kterého se nalévá kokain z pěnového gumového nosu. Nyní na kanálu Showtime vyjde a série "Kidding" s Jim Carrey. Zde se objevuje jako vůdce dětského programu, který se snaží pomáhat dalším tipům ve stylu "Sesame Street", ale nemůže přežít neštěstí, které se stalo v rodině a je na pokraji nervového rozpadu.

2. Wilfred

Skromný mladý muž, Ryan, hraje Elijah Wood, po pokusu o sebevraždu, začíná vidět sousedního psa Wilfreda jako podivného chlapíka v kostýmu šuškového psa. Wilfred mluví s australským přízvukem, dává konstruktivní nápady, ale stále se chová jako pes. Co mu nebrání v tom, aby se ucházel o pivo a bong. S pomocí nového přítele se Ryan snaží vytvořit osobní život a vztahy s příbuznými.

3. Happy

Pokud byl hrdina "Wilfred" obléčen jeho temnou stranou, postava "Happy" neměla štěstí (nebo ne štěstí), aby se setkala se světlou. Jakmile Nick Sachs byl dobrý policajt, teď je najatý vrah a opilý alkoholik. Po srdečním záchvatu, který mu téměř způsobil život, začíná vidět roztomilý modrý jednorožec s křídly. Ukázalo se, že je to fiktivní přítel Nickovy dcery, o které ani nevěděl. Teď musí jít pomoct děvčátko, střílet špatné lidi jako hrdina starých školních militantů a házení se jednorožcem, který mu hodně vypráví o dceři.

Další

GLAZ

Intelektuální časopis o kultuře a společnosti

Seo servis